MALTĀ KAFIJA

• Pur Origins Tins
• Malongo Tins
• Zelta marka
• Klasiskais sortiments
• FairTrade & Bio kafija
• Italian Style


Cachet d’Or - Zelta marka
Šī kafija ir labāko kafijas pupiņu meklējumu un atlases izsmalcinātais rezultāts - kompānijas lepnums. Īpaša kafija, kas savu neatkārtojamo raksturu un garšas pilnību ieguvusi Beļģijā.
Tā ir kas vairāk par augstākās kvalitātes kafiju, jo ir grauzdēta, apvienojot tradīcijas un inovācijas metodes. Izbaudiet beļģu tradīcijas ar Rombouts „Cachet d’Or ”!

Kompozīcija: 100% Arabika. Šī kafija ir labāko kafijas pupiņu meklējumu un atlases izsmalcinātais rezultāts un ir kompānijas lepnums.

Garšas profils: Cildens aromāts, īsta bauda!

Iepakojums: 250g iepakojums cieši noslēdz svaigi grauzdētu un prasmīgi maltu kafiju uzreiz pēc apstrādes, lai maksimāli saglabātu kafijas aromātu.


Pures Origines
Katru dienu mums ir savi īpašie momenti, kad mēs veltām nedauz laika sev un saviem tuviniekiem. Šādos īpašajos mirkļos ir vajadzīga izcila kafija. Rombouts Pur Origins kafijas siltums un aromāts padara šo kafiju par retu un ekskluzīvu produktu. Rombouts atlasa labākās Arabikas pupiņas, lai garantētu bagātīgu un oriģinālu aromātu, kuru Jūs noteikti iemīlēsiet.

Pur Origins - oriģinālas nesamaisītas Arabikas kafijas šķirnes no pasaulē pazīstamākajām plantācijām. Grauzdēta pēc tradicionālās metodes, uzmanīgi samalta un uzreiz iepakota bundžās pēc vakuuma metodes- šī lieliskā kafija ražota no augstākās kvalitātes pupiņām, izaudzētām vienā konkrētā vietā, lai sniegtu Jums savu unikālo garšu un aromātu.

Kafija ir tradicionāli grauzdēta, iepakota metāla bundžā.
Neto masa: 250g

PUR KENYA Aug milzīgās plantācijās Kenijas kalna nogāzē, kas atrodas uz rietumiem no Nairobi. Pure Kenyan ir pati smalkākā no visām afrikāņu Arabikas šķirnēm. Šai pazīstamajai šķirnei piemīt viegla citrusa garša un unikāls aromāts.

PUR COLOMBIAN Tiek audzēta Andu kalnos, mazās plantācijās, kur gaiss ir svaigs, tīrs un vēss. Pure Colombian kafijai piemīt maiga un viegla garša.

BRAZILIAN SUL DE MINAS Brazīlija, vadošais kafijas ražotājs pasaulē, lepojas ar lielo kafijas pupiņu daudzveidību, kuras tiek audzētas tās teritorijā. Brazīlijas ekskluzīvi ar rokām atlasītās Arabica sul de Minas pupiņas gardēži uzskata par labāko, ko Brazīlija var piedāvāt. Kafija ir diezgan stipra, ar krēmīgu un maigu tekstūru. Tajā var sajust greipfrūtu, riekstu, valriekstu un dūmu garšas un aromātu. Ass rūgtums, bet maz skābenuma.

LA GRANDE RESERVE Šī atsvaidzinošā aromātiskā kafija ir harmonisks maisījums no visretākajām un visvairāk pieprasītajām Arabikas kafijas pupiņām no labākajām Centrālās un Dienvidamerikas plantācijām- patiesa „gardēžu kafija”. Tā ir vidēji stipra kafija ar īpaši maigu, pilnīgu garšu un krēmīgu tekstūru.

PUR PAPUA Šajā salā, kura atrodas Klusajā Okeānā uz ziemeļiem no Austrālijas, ainava ir kalnaina, ar vulkāniskām smailēm, kas sasniedz līdz pat 1000 metru augstumu virs jūras līmeņa. Šeit tiek ražota kafija ar vieglu, labi sabalansētu aromātu.

HAITIAN BLUE Ļoti reta Arabika -”Karību pērle, izaudzēta Haiti salā, eksklusīva, izsmalcināta kafija ar vieglu ziedu noti. Tiem, kuri uzskata, ka pietiekami labs ir tikai vislabākais!”

SUPREMO D’ARABICA Īpašs labāko pasaules Arabikas šķirņu maisījums. Izsmalcināta, smalka, aromātiska garša. Tradicionāli grauzdētā kafija ir iepakota jaukā metāla vakuuma iepakojumā, lai saglabātu maigo aromātu un burvīgo garšu.

CRISTAL D’AROME Ar rokām rūpīgi atlasītas kafijas pupiņas. Burvīga organiskā kafija audzēta dienvidu Etiopijā 1500m augstumā virs jūras līmeņa. Tradicionāli grauzdēta.


Malongo Tins
Maltā kafija L’EXPRESS
Rūpīgi atlasītas pupiņas no labākajām Latīņamerikas kafijas šķirnēm.Kafijai piemīt rets un maigs aromāts, krēmīga un pārliecinoša garša. Grauzdēta pēc tradicionālām metodēm, iepakota metāla bundžā.
Neto masa: 250g

Maltā kafija GOUT ITALIEN
Jūs varēsiet baudīt maigāko un augstākās kvalitātes Latīņamerikas Arabica šķirņu kafiju. Atklājiet pārliecinošu un siltu, īstu „Itālijas“ kafijas garšu ar nasalīdzināmu aromātu. Grauzdēta pēc tradicionālām metodēm, iepakota metāla bundžā.
Neto masa: 250g

Maltā kafija ORIENTAL (Turkish style)
Īsta Austrumu kafija, veidota no Etiopijas Arabica kafijas pupiņu šķirnēm. Smalki malta un grauzdēta izmantojot tradicionālās metodes. Ideāli piemērota pagatavošanai cezvā (speciāls trauks turku kafijas pagatavošanai).
Neto masa: 250g


CARAT

Kafija - dārglieta… labākajiem kafijas ekspertiem!

Kompozīcija: 100% Arabika. Īpašs labāko pasaules Arabikas šķirņu maisījums.

Garšas kompozīcija: Tā ir vidēji stipra kafija ar pilnīgu, izsmalcinātu un aromātisku garšu un maigu aromātu, kuru novērtēs pat labākie kafijas eksperti.

Iepakojums: 250g kafija īpašā iepakojumā ar gaisa vārstu svaiguma saglabāšanai.


Original
100% Arabika, aromātiska kafija. Vidēji tumši grauzdēta, maisījums no Dienvidamerikā un Afrikā audzētām Arabikas pupiņām. Būsiet pārsteigti par tās biezo un sabalansēto garšu. Īpašā grauzdējuma pakāpe neatstāj rūgtu pēcgaršu, tāpēc droši atvēliet sev biežākas kafijas pauzes un izbaudiet!
Masa neto: 250g


Continental
Tumši grauzdēta kafija ar stipru , enerģisku „raksturu”, dziļu aromātu. Ideāli piemērota melnās kafijas cienītājiem. Pareizi pagatavota kafija ir bieza, stipra un aromātiska. Sajūtama patīkama ogu pēcgarša.
Masa neto: 250g


MENAGE
Relaksējošs pārtraukums ar kafijas tasīti rokā darba dienas vidū. Atpūtieties ar savu mīļāko kafiju Menage no Rombouts. Izaudzēta, novākta, grauzdēta un iepakota tieši priekš Jums. Menage – labākā balva un bauda, ar ko Jūs varat dalīties vai atstāt tikai sev.

Kompozīcija: 50% Arabika, 50% Robusta.

Garšas kompozīcija: Kafija ar stipru un aromātisku garšu, kas pamodinās Jūs no rītiem. Neatvairāma garša, kas priecēs Jūs ik dienu. Tādai jābūt ideālai kafijai-izcilai, stiprai un karstai.

Iepakojums: 500g ar gaisa vārstu svaiguma saglabāšanai.


FairTrade & Bio kafija
Malta kafija vakuuma iepakojumā,100% Arabika. Kafiju veido maisījums no pupiņām, kas lasītas tikai un vienīgi mazās plantācijās, kuras ir gan Fairtrade, gan arī saņēmušas Organiskās kultivācijas sertifikātu. Kafija tiek audzēta videi draudzīgi, ievērojot ”Organic farming” principus – neizmantojot augsni noplicinošas metodes un nepiesārņojot augsni ar pesticīdiem. Kafijai ir godīgas tirdzniecības marķējums (Fair Trade, Max Havelaar ), kas nozīmē, ka:
- cena, kas tiek maksāta ražotājam, atbilst padarītajam darbam un ir augstāka par preču tirgus cenām,
- veselības, drošības un samaksas noteikumi atbilst nacionālajos likumdošanas aktos paredzētajiem standartiem,
- prece ir ražota videi draudzīgā un saudzējošā veidā.

Nopērkot šo kafiju, Jūs palīdzēsiet uzlabot dzīves un darba apstākļus ražotājiem - zemnieku un amatnieku kooperatīviem, jo godīga tirdzniecība paredz, ka 40% no preces mazumtirdzniecības cenas nonāk atpakaļ pie ražotāja.
Masa neto: 250g


ITALIAN STYLE
Sajūtiet karstasinīgo un kaislīgo itāļu temperamentu! Vidēji stipra, tradicionāli grauzdēta, aromātiska kafija ar paliekošu pēcgaršu. Īpaši patiks visiem espresso un ristretto cienītājiem. Kafijas draugi to dēvē par labāko ieguldījumu! Šis elegantais kafijas aromāts aicina Jūs izbaudīt patiesus “saldās dzīves” mirkļus.
500g iepakojums met.karbā


DESSERT PROFESSIONAL

Kompozīcija: 80% Arabika, 20% Robusta. Malta kafija no labākajām Arabikas pupiņām no Āfrikas un Amerikas.

Garšas profils: Šī ir vidēji maiga kafija ar elegantu aromātu, ideāli piemērota ikdienai. Īsta kaislības garša.

Iepakojums: 250g iepakojums cieši noslēdz svaigi grauzdētu un prasmīgi maltu kafiju uzreiz pēc apstrādes, lai maksimāli saglabātu kafijas aromātu.