KAFIJAS PUPIŅAS

• Cachet d’Or 250g
• Carat 250g
• ITALIAN STYLE 500g
• Original blend 500g
Cachet d’Or - Zelta marka
Šīs maisījums ir labāko kafijas pupiņu meklējumu un atlases izsmalcinātais rezultāts - kompānijas lepnums. Īpaša kafija, kas savu neatkārtojamo raksturu un garšas pilnību ieguvusi Beļģijā. Tā ir kas vairāk par augstākās kvalitātes kafiju, jo ir grauzdēta, apvienojot tradīcijas un inovācijas metodes. Izbaudiet beļģu tradīcijas ar Rombouts „Cachet d’Or ”!
Masa neto: 250g

CARAT
Kafija - dārglieta… labākajiem kafijas ekspertiem!
Kompozīcija: 100% Arabika. Īpašs labāko pasaules Arabikas šķirņu pupiņu maisījums.

Garšas kompozīcija: Tā ir vidēji stipra kafija ar pilnīgu, izsmalcinātu un aromātisku garšu un maigu aromātu, kuru novērtēs pat labākie kafijas eksperti.

Iepakojums: 250g kafija īpašā iepakojumā ar gaisa vārstu svaiguma saglabāšanai.

ITALIAN STYLE
Sajūtiet karstasinīgo un kaislīgo itāļu temperamentu! Vidēji stipra, tradicionāli grauzdēta, aromātiska kafija ar paliekošu pēcgaršu. Īpaši patiks visiem espresso un ristretto cienītājiem. Kafijas draugi to dēvē par labāko ieguldījumu! Šis elegantais kafijas aromāts aicina Jūs izbaudīt patiesus “saldās dzīves” mirkļus.

500g iepakojums ar gaisa vārstu svaiguma saglabāšanai.

ORIGINAL BLEND
100% Arabikas šķirnes kafijas pupiņas Bagāts, stiprs, aromātisks maisījums no labākajām kafijas pupiņām, kas ievāktas Dienvid- un Centrālajā Amerikā. Rūpīgi atlasītas pupiņas, lēni grauzdētas (18 minūtes), kas dod kafijai samtainu, izsmalcinātu garšu un padara Jūsu pagatavoto Espresso, Kapučino vai Latte izcilu!

500g iepakojums ar gaisa vārstu svaiguma saglabāšanai.