Kafijas pupiņas un maltās kafijas

Rombouts piedāvā lielisku kafijas pupiņu un maltās kafijas sortimentu HoReCa sektorā
CAMPIONE BARISTA
Ideāli piemērots Espresso un Latte pagatavošanai.

- Kompozīcija: Šai kafijai piemīt stipra garša, pikants aromāts ar vieglu tumšās šokolādes piegaršu un ilgstoša, patīkama pēcgarša.

- Garšas profils: Lielākā šī pupiņu maisījuma daļa tika audzēta fazendās Brazīlijas augstienēs. Pateicoties šai ekskluzīvajai kafijai, Rombouts kompānija ir uzvarējusi vairākos “Barista” čempionātos.

- Iepakojums: 1kg iepakojums ar gaisa vārstu svaiguma saglabāšanai. Padoms: Šis maisījums ir īpaši piemērots Espresso pagatavošanai, kā arī piena kafijām, tādām kā Cappuccino, Macchiato, Latte.
ESPRESSO ROYAL
Garšīgs Espresso ikdienai.

- Kompozīcija: 100% Arabika. Šī maisījuma pupiņas tiek galvenokārt audzētas un rūpīgi atlasītas Āfrikas, Centrāl- un Dienvidamerikas augstajās plakankalnēs. Šī kafija ir tradicionāli lēni grauzdēta (18 minūtes), lai panāktu stipru aromātu.

- Garšas profils: Pateicoties kompozīcijai un lēnai grauzdēšanas metodei, šai kafijai piemīt maiga, smalka, aromātiska garša, bez rūgtuma, ar vieglu augļu nokrāsu.

- Iepakojums: 1kg iepakojums ar gaisa vārstu svaiguma saglabāšanai. Padoms: Ideāls Espresso pēc pusdienām vai vakariņām.


GRANDE RÉSERVE
Priekš īstiem kafijas ekspertiem

- Kompozīcija: 100% Arabika ar maigu karamelizēto mandeļu garšu.

- Garšas profils: Šī atsvaidzinošā aromātiskā kafija ir harmonisks maisījums no visretākajām un visvairāk pieprasītajām ARABICA kafijas šķirnēm, patiesa „gardēžu kafija”. Tā ir vidēji stipra kafija ar īpaši maigu, pilnīgu garšu. Kafiju raksturo vairākas garšas un aromāts ar karameles un mandeļu notīm.

- Iepakojums: 1kg iepakojums ar gaisa vārstu svaiguma saglabāšanai. Padoms: Kafija jebkuram dienas momentam.


SUPREMO
Baudiet kafiju katru dienu.

- Kompozīcija: Sastāv no maigas Arabikas kafijas šķirnēm, kas audzētas un atlasītas Centrālajā Amerikā.

- Garšas profils: Ideāls maisījums Espresso pagatavošanai. Kafijai piemīt sabalnsēta garša ar vieglu skābuma piegaršu. Tāpat piemērots kafijas pagatavošanai filtra kafijas automātos.

- Iepakojums: 1kg iepakojums ar gaisa vārstu svaiguma saglabāšanai.


SUAVOR
Kafija ar raksturu.

- Kompozīcija: Kafija grauzdēta īpašā veidā priekš tiem kafijas cienītājiem, kuri dod priekšroku nedaudz intensīvākai garšai.

- Garšas profils: Stipra garša un aromāts.

- Iepakojums: 1kg iepakojums ar gaisa vārstu svaiguma saglabāšanai.


Excelsio
Stipra un intensīva kafija.

- Kompozīcija: Maisījums apvieno augstākās kvalitātes Arabikas un Robustas.

- Garšas profils: Tiem kafijas cienītājiem, kas dod priekšroku stiprai, intensīvai un pilnīgai kafijas garšai.

- Iepakojums: 1kg iepakojums ar gaisa vārstu svaiguma saglabāšanai.


MOKKA HORECA
Ideāla ikdienas kafija.

- Kompozīcija: Maisījums no labākajām Arabikas pupiņām no Āfrikas un Amerikas. Šī ir vidēji stipra kafija ar elegantu aromātu, ideāli piemērota ikdienai.

- Garšas profils: Vidējs stiprums un rūgtums, viegla pēcgarša.

- Iepakojums: 1kg iepakojums ar gaisa vārstu svaiguma saglabāšanai.


COLOMBIA
Eleganta kafija.

- Kompozīcija: Kafija ir veidota no labākajām Kolumbijas Arabica pupiņām, kas aug uz augstā plato 5000m virs jūras līmeņa. Kafijai ir maiga, pilnīga garša ar vieglu tekstūru un ļoti vieglu rūgtumu. Skābuma līmenis ir augstāks un papildina augļu garšu un aromātu ar sarkano ogu, upeņu un melleņu notīm, bet kafijai ir tikai viegla pēcgarša.

- Garšas profils: Vidējs stiprums, viegls rūgtums, viegla pēcgarša.

- Iepakojums: 1kg iepakojums ar gaisa vārstu svaiguma saglabāšanai.


BRASIL SANTOS
Labākais,ko Brazīlija var piedāvāt.

- Kompozīcija: 100% Arabika. Brazīlijā atlasītas pupiņas. Gardēži to uzskata par labāko, ko Brazīlija var piedāvāt. Diezgan stipra kafija, ar krēmīgu un maigu tekstūru. Tajā ir riekstu un greipfrūtu garšas un aromāts, kas kopā arī rada ilgstošu, pilnīgu un brīnišķīgu pēcgaršu.

- Garšas profils: Ass rūgtums,maz skābenuma. Kafija labi saderēsies ar šokolādes desertiem, krēma kūkām.

- Iepakojums: 1kg iepakojums ar gaisa vārstu svaiguma saglabāšanai.


GRANDE
Stipra un spēcīga kafija.

- Kompozīcija: Maisījums no dažādām Robusta kafijas pupiņām. Harmoniskais maisījums un tumšais grauzdējums rada perfektu līdzsvaru starp patīkamu skābumu un pilnīgu garšu, padarot šo kafiju stipru un spēcīgu.

- Garšas profils: Ass rūgtums, stipra kafija.

- Iepakojums: 1kg iepakojums ar gaisa vārstu svaiguma saglabāšanai.


RISTRETTO
Ītaļu stila kafija .

- Kompozīcija: Šī ir itāļu stila kafija. Stipra, ar bagātīgu, krēmīgu tekstūru, tajā ietilpst 80% Arabica pupiņu, kas sajauktas ar 20% Robusta pupiņām. Skābenums ir sabalansēts un izceļ ziedu garšas un zaļo koku aromātus.

- Garšas profils: Ļoti stipra kafija ar asu garšu, brīnišķīgu rūgtumu un ilgstošu pēcgaršu.

- Iepakojums: 1kg iepakojums ar gaisa vārstu svaiguma saglabāšanai. Padoms: Izcili piemērota Cappuccino vai Caffe Latte pagatavošanai.


CUBA, MARAGOGYPE, HAITIAN BLUE, KENYA, GVADELOUPE...
100% Arabica kafija – ar rokām atlasītas pupiņas no dažādām eksotiskām pasaules plantācijām, fantastisks garšas baudījums!