Vēsture

Vēsture, kas apvieno mīlestību un tradīcijas
1896
Viss sākās Antvērpenē, kad Franss Rombu izlēma īrēt ierīci kafijas grauzdēšanai un sāka patstāvīgi grauzdēt kafiju par prieku kafijas cienītājiem un zinātājiem. Tā sākās šis lieliskais veiksmes stāsts. Šodien šī „saldā un patīkamā” pasaka atrod arvien lielāku atsauksmi kaislīgu kafijas cienītāju sirdīs.


1958
Speciāli priekš Starptautiskās izstādes Briselē Rombouts kompānija izgudroja individuālo kafijas filtru.
Šī revolucionārā koncepcija ļāva kafijas cienītājiem pagatavot tasi kafijas, izmantojot ideālu kafijas daudzumu, grauzdētu un maltu, izmantojot tradicionālās metodes. Šādā veidā nebija iespējams kļūdīties!
Šī inovācija padarīja Rombouts par dozētas kafijas izgudrotāju.
1964. gadā Rombouts sāka izvirzīt šo koncepciju tirgū, un tai bija milzīgs pieprasījums HoReCa sektorā un mazumtirdzniecībā. Kompānijas starptautisko panākumu cēlonis ir šī pirmā inovācija, kā arī izcila kafijas kvalitāte.


1966
Rombouts kompānijai tika piešķirts Karaliskās Garantijas Turētāja tituls. Šis goda tituls izraisa lepnuma sajūtu par šādu prestižu atziņu un tajā pašā laikā uzliek uz kompāniju atbildību saglabāt augstākos kvalitātes standartus un nodrošināt patērētāju gandarījumu.


1968
Šis gads atzīmēja jaunas ēras sākumu kompānijas vēsturē. Lai paplašinātu kompānijas darbību, Hjūgo Rombu vērsās ar piedāvājumu pie Malongo kompānijas par abu kompāniju apvienošanu. Tajā laikā Malongo bija neliels kafijas grauzdēšanas uzņēmums Francijas dienvidaustrumos. Darījums izrādījās veiksmīgs, pateicoties arī Malongo komandas darbam, kuras vadībā šodien ir Žans-Pjērs Blans. Šodien Malongo kafija tiek pārdota un ir slavena ar savu augsto kvalitāti ne tikai Francijā, bet arī citās pasaules valstīs.


1980
Šis gads nebija viegls. Kafijas cenas stauji paaugstinājās, taču Rambouts nevēlējās pacelt savas cenas. Kompānija turpināja darbu inovāciju jomā un uzsāka kafijas „Pure Origins” ražošanu hermētiskajās noslēgtajās bundžās.
Francijā tika atvērtas pirmās Kafe Malongo kafejnīcas, kur bija iespējams degustēt kafiju. Šobrīd 16 Kafe Malongo kafejnīcas darbojas Francijā un viena- Marokko.


1992
Tika organizēta tikšanās ar Tēvu Van Der Hoffu, stādīšanas kooperatīva UCIRI dibinātāju Meksikā un vienu no Maksa Havelāra zīmes dibinātājiem. Rombouts augsti novērtēja šī projekta nozīmi un rezultātā izstrādāja veselu produktu līniju, kas atbilst Godīgas Tirdzniecības principiem.


1995
Rombouts uzsāka savas revolucionārās dozētās kafijas pagatavošanas 1,2,3 Spresso sistēmas razošanu, kas deva iespēju īpaši viegli pagatavot espresso. Turpmākajos gados pētījumu un attīstības departaments sadarbosies ar daudziem brendiem- kafijas automātu ražotājiem, ar mērķi pilnveidot produktu līniju, kas atbilstu jebkurām prasībām- sākot ar HoReCa un beidzot ar mājas lietotājiem, neaizmirsot arī ofisa klientus.


2007
Rombouts bija un paliek ģimenes uzņēmums. Šodien grupas sastāvā ietilpst vairāk nekā 600 saistīto kompāniju, ar kopējo apgrozījumu 120 miljoni Eiro (kopumā grupā). Kompānija turpina nepārtraukti attīstīties starptautiskajā arēnā, pateicoties saviem inovatīvajiem izgudrojumiem un augstajai kafijas kvalitātei.